Ela Żabicka

” Zumba oczarowała mnie kilka lat temu, później zapragnęłam stanąć po drugiej stronie i sama poprowadzić zajęcia, więc stało się! Spełniło się moje marzenie.” Ela jest instruktorem Zumba Fitness, instruktorem Fitness, a od niedawna instruktorem Strong By Zumba. Jak sama niejednokrotnie powtarza Zumba jest częścią jej życia, sposobem na zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie. Lubi aktywnie spędzać czas i uwielbia pracę z ludźmi. Gdy prowadzi zajęcia jest w swoim żywiole, jest szczęśliwa, spełniona i uśmiechnięta, pełna energii i motywacji. Swoją pasją chce zarażać innych, daje z siebie 100% i stara się, aby uczestnicy wychodzili z jej zajęć w 100% zadowoleni.

 

 

Agnieszka Kozłowska

Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Przez dwanaście lat uprawiała lekką atletykę. Reprezentantka Polski w skoku w dal oraz trójskoku, na swoim koncie ma 10 medali Mistrzostw Polski. Sport jest dla niej jak nałóg bez którego nie potrafi żyć, Obecnie trenerka II klasy lekkiej atletyki w jednym z suwalskich klubów, trenerka personalna i sędzia lekkoatletyczny, ukończone szkolenie Kettlebell i Giriewoj Sport. Chcę zarażać ludzi miłością do aktywności fizycznej

 

 

 

Paweł Żdanuk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Nauczyciel Wychowania Fizycznego, trener koszykówki, instruktor fitness i Nordic Walking. Ze sportem i rekreacją ruchową związany jestem od dziecka dlatego cieszę się, że mogłem połączyć swoje zainteresowania z pracą zawodową. Sport i muzyka to dziedziny, które doskonale do siebie pasują a łączenie ich daje dużo frajdy.

 

 

 

 

                                                                                  694
Paulina Śniegowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Sport od zawsze był jej pasją. Stąd też od 2009 roku także instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Ze sportem związana od dziecka. Energiczna i żywiołowa, zwolenniczka wszelkiego rodzaju ruchu, stara się zarazić swoją pasją wszystkich wokół. Cieszy się, że może przekazywać zdobyta poprzez własne doświadczenie wiedze wszystkim, którzy są otwarci na zdrowe i pozytywne zmiany. W trakcie studiów trenowała kickboxing. Ostatnie trzy lata rozwijała swoja pasje w Wielkiej Brytanii w klubie Swansea Leisure Centre Fitness Club.

 

 

Daniel Kruchelski

Trener personalny, a zarazem instruktor fitnessu prowadzący zajęcia ruchowe, oparte na intensywnym wysiłku fizycznym ( crossfit, fitnessmen ). Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie posiada jest łatwość nawiązywania dobrego kontaktu, dbałość o stale wysoki poziom motywacji do ćwiczeń każdego z podopiecznych, jak również swej własnej motywacji do pracy. Wspólne zaangażowanie naszego trenera i uczestników zajęć przynosi pozytywne efekty procesu treningowego.