Mateusz Muczyński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktor Kettlebell, fitness – nowoczesne formy rekreacji, fitness – siłowy oraz kinezygerontoprofilaktyki. Zdobywca wielu medali, w tym: brązowego medalu na Mistrzostwach Europy u22 Karate Shinkyokushin w Rumunii. Mistrz Polski seniorów Karate Kyokushin w 2015r., a także podwójny złoty medalista Pucharu Polski seniorów Karate Kyokushin. Posiada 1 stopień uczniowski (kyu) w Karate Kyokushin (brązowo-czarny pas). Mateusz znany jest z wielkiego ducha walki. Jak sam mawia: „walczyć zawsze trzeba do końca!”.

 

 

 

Emil Korżyński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktor fitness, kinezygerontoprofilaktyki, a także surwiwalu i kajakarstwa. Wielokrotny zdobywca medali, w tym: złotego medalu na Mistrzostwach Polski Universal Fighting Rules UFR,  brązowego na Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza VI Mazovia Cup Inernetional, złotego medalu na Grand Prix Polski w Walce Wręcz, brązowego na Latvia Open 2014 oraz złotego na Vilnius Open 2015. Posiada  1 stopień uczniowski w kickboxingu (brązowo-czarny pas) oraz zielony pas Karate Shotokan.Urok osobisty i poczucie humoru Emila sprawiają,że treningi z nim są interesującą przygodą. Zawsze daje z siebie 100 % i tego samego wymaga od innych.

 

 

Agnieszka Kozłowska

Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Przez dwanaście lat uprawiała lekką atletykę. Reprezentantka Polski w skoku w dal oraz trójskoku, na swoim koncie ma 10 medali Mistrzostw Polski. Sport jest dla niej jak nałóg bez którego nie potrafi żyć, Obecnie trenerka II klasy lekkiej atletyki w jednym z suwalskich klubów, trenerka personalna i sędzia lekkoatletyczny, ukończone szkolenie Kettlebell i Giriewoj Sport. Chcę zarażać ludzi miłością do aktywności fizycznej

 

 

 

Paweł Żdanuk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Nauczyciel Wychowania Fizycznego, trener koszykówki, instruktor fitness i Nordic Walking. Ze sportem i rekreacją ruchową związany jestem od dziecka dlatego cieszę się, że mogłem połączyć swoje zainteresowania z pracą zawodową. Sport i muzyka to dziedziny, które doskonale do siebie pasują a łączenie ich daje dużo frajdy.

 

 

 

 

                                                                                  694
Paulina Śniegowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Sport od zawsze był jej pasją. Stąd też od 2009 roku także instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Ze sportem związana od dziecka. Energiczna i żywiołowa, zwolenniczka wszelkiego rodzaju ruchu, stara się zarazić swoją pasją wszystkich wokół. Cieszy się, że może przekazywać zdobyta poprzez własne doświadczenie wiedze wszystkim, którzy są otwarci na zdrowe i pozytywne zmiany. W trakcie studiów trenowała kickboxing. Ostatnie trzy lata rozwijała swoja pasje w Wielkiej Brytanii w klubie Swansea Leisure Centre Fitness Club.

 

 

Daniel Kruchelski

Trener personalny, a zarazem instruktor fitnessu prowadzący zajęcia ruchowe, oparte na intensywnym wysiłku fizycznym ( crossfit, fitnessmen ). Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie posiada jest łatwość nawiązywania dobrego kontaktu, dbałość o stale wysoki poziom motywacji do ćwiczeń każdego z podopiecznych, jak również swej własnej motywacji do pracy. Wspólne zaangażowanie naszego trenera i uczestników zajęć przynosi pozytywne efekty procesu treningowego.