OTWIERAMY 9.06.2020 ( WTOREK )

Drodzy Klubowicze końcu możemy powiedzieć, że drzwi naszego Klubu stoją dla WAS otworem!!! 💚💙💜💛
 
Zapraszamy WAS serdecznie po tak długiej przerwie już w najbliższy wtorek 9.06 od godziny 8:00 ! 🤩🤩🤩
 
Aby Twój trening był przyjemny, bezpieczny i efektywny wprowadziliśmy kilka nowych zasad. Poniżej dokładnie opisujemy także, o czym należy pamiętać podczas treningu. Pamiętaj – bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa!
👇👇👇👇👇👇
 
ZACHOWAJ ODLEGŁOŚĆ – Sugerujemy, aby korzystać z co drugiej maszyny, np. wybierz tę bieżnię, na której zarówno po stronie lewej jak i prawej nikt nie ćwiczy.
 
OGRANICZENIE LICZBY OSÓB – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego musimy ograniczyć ilość osób jednorazowo korzystających z sali siłowni i fitness ( 11 osób na każdej sali) – prosimy o wyrozumiałość.
 
DEZYNFEKUJ DŁONIE – Korzystaj ze środków antybakteryjnych, które znajdziesz w klubie.
 
DEZYNFEKUJ SPRZĘT – Pamiętaj o dezynfekcji sprzętu przed i po treningu ( strefa cardio + wolne ciężary!!! )
 
ZDEZYNFEKUJ SZAFKĘ W SZATNI – Pamiętaj, by zdezynfekować szafkę, z której korzystałeś.
 
ĆWICZ Z RĘCZNIKIEM A NA ZAJĘCIA FITNESS DODATKOWO PRZYNIEŚ SWOJĄ MATĘ Podczas treningu zarówno na siłowni jak i na sali fitness zawsze używaj ręcznika, dodatkowo używaj rękawiczek do ćwiczeń.
 
MASECZKI – nie musicie ćwiczyć w maseczkach jednak pamiętajcie o zachowaniu odpowiedniej odległości.
 
SOLARIUM – tu bez zmian obowiązują te same zasady.
 
KARNETY- odmrażamy wszystkie karnety zarówno na siłownię jak i zajęcia fitness. Ważne będą od 9.06 do końca miesiąca tj. do 30.06.2020
 
ZAJĘCIA FITNESS – do końca miesiąca obowiązuje grafik fitness dostępny na stronie, jednak na zajęcia będą obowiązywały zapisy ( max 11 osób ) zajęcia będą skrócone o 15 minut ze względu na obowiązek wentylacji pomieszczenia.
 
GODZINY PRACY – pozostają bez zmian
 
ZAPRASZAMY‼️‼️‼️‼️‼️ 🥳🤩🤗💪