Siłownia w Naszym Klubie odbiega od podobnych miejsc w innych klubach fitness.

Różnica ta polega przede wszystkim na przesunięciu akcentu z sekcji ciężko atletycznych, gdzie znajdują się urządzenia siłowe na rzecz części kardio oraz łatwych w obsłudze urządzeń pomocnych w modelowaniu sylwetki.

Dlatego tak naprawdę ten obszar klubu naszym zdaniem powinien nosić nazwę SALI ĆWICZEŃ.
Sala ćwiczeń to około połowa urządzeń kardio.

Tę część nazywamy SEKCJĄ URZĄDZEŃ KARDIO.
Znajdziemy tu: bieżnie, steppery, urządzenia eliptyczne, cykloergometry.

Wszystkie powyższe urządzenia pomagają nam kształtować wytrzymałość naszego organizmu, na nich trenujemy także, gdy naszym celem jest utrata zbędnej tkanki tłuszczowej.

Również od nich zaczynamy każdy trening, spędzamy tu pierwsze 5 -10min które pomogą nam bezpiecznie odbyć pozostały trening.Kolejne urządzenia znajdują się w SEKCJI URZĄDZEŃ SKRZYNKOWYCH (ukierunkowanych).

Przy pomocy łatwych w obsłudze urządzeń realizujemy swoje postanowienia treningowe. Modelujemy ciało w sposób bezpieczny i komfortowy.

Następną częścią sali ćwiczeń jest SEKCJA WOLNA, na której trenujemy z wolnymi przyborami. Przybory i przyrządy z tej części wykorzystujemy zależnie od celu jaki realizujemy w Naszym Klubie. To one pomagają nam kształtować sylwetkę tak jak chcemy. Maszyny renomowanych firm takich jak LIFE FITNESS, EUROSPORT FITNESS w pełni nam to gwarantują.

W ustronnym miejscu sali ćwiczeń znajduje się SEKCJA STRETCHINGOWA.

Z dala od zgiełku klubu, tutaj w ciszy i spokoju możemy zrelaksować swoje ciało po odbytym treningu. Tu także możemy wykonać trening z oporem własnego ciała oraz drobnego sprzętu, który się tam znajduje.