ABT – zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Ćwiczenia poprzedzone są rozgrzewką (również z użyciem stepu), kończą się 5 minutowym stretchingiem.

TBC -zajęcia o charakterze wytrzymałościowo – wzmacniające. Rozpoczynają się choreograficzną rozgrzewką po której następują ćwiczenia z wykorzystaniem piłek, hantli, gum i stepów. Ćwiczenia w pozycjach stojących, podpartych oraz pozycjach leżących. Zajęcia te charakteryzują się dużą ilością powtórzeń tych samych ćwiczeń, które są przeplatane elementami cardio. Trening kończy się około 10 minutowym stretchingiem. Odmiana zajęć, które zwiększają wydolność organizmu, przyspiesza spalanie tłuszczu, poprawia koordynację ruchową. Przeznaczone ćwiczenia dla osób średnio zaawansowanych, w każdym wieku.

ZDROWY KRĘGOSŁUP – to trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wyrównywaniu napięć mięśniowych. Odciążenie kręgosłupa, jego stabilizacja oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety zajęć. Na skutek często przyjmowanej pozycji siedzącej, narażamy kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia. Ich następstwem są dokuczliwe bóle pleców. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń pozwala złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu. To znakomita przeciwwaga dla siedzącego trybu życia.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI – ćwiczenia ukierunkowane na wyrzeźbienie pięknej pupy, poprzedzone ciekawą, aerobową rozgrzewką. Zgrabne pośladki to marzenie wielu kobiet -możesz je spełnić regularnie uczestnicząc w tych zajęciach . Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

CROSSFIT – trening, który skierowany jest do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu. Crossfit jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.

FITNESSMEN – to zajęcia rozpoczynane krótka rozgrzewką po czym następuje podział na grupy i przejście na stacje na których ćwiczymy każdy element swojego ciała najczęściej przy użyciu sprzętu. Każda z grup wykonuje przez określony czas jedno ćwiczenie na swojej stacji, po czym ją zmienia. Po zakończeniu całego obwodu następuje krótka przerwa podczas której instruktor wyjaśnia kolejne ćwiczenia na następny obwód. Na tego rodzaju zajęciach ćwiczy całe ciało.

BUP ( brzuch, uda, pośladki )-zajęcia przeznaczone dla osób, którym zależy na kształtowaniu i modelowaniu dolnych partii mięśniowych. Są to nieskomplikowane ćwiczenia, z dużą liczbą powtórzeń na takie grupy mięśniowe jak: brzuch, pośladki i uda. Na tych zajęciach pracujemy nad jędrnym ciałem oraz harmonijnym wyglądem mięśni.

GYM BALL– zajęcia z wykorzystaniem piłek o średnicy 65 i 75 cm, niezwykle bezpieczne, skutecznie wyszczuplające, modelujące i rozciągające całe ciało. Głównym celem zajęć jest wzmocnienie mięśni posturalnych, które są odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, a także wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków i ud.

TBW – potocznie nazywany treningiem całego ciała, jest to jedna z metod treningu, gdzie możemy wykonać na jednej sesji ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe. Dzięki temu możemy zaoszczędzić dużo czasu, a przy tym budować masę mięśniową oraz ograniczyć monotonię poprzez ciągłe zmiany ćwiczeń.

AEROBOX – Trening o wysokiej intensywności, inspirowany sztukami walki. W trakcie zajęć wykorzystujemy elementy fitness, wzbogacone technikami tradycyjnego kickboxingu, boksu, karate, taekwon – do. Wszystkie sekwencje nauczane są metodycznie, całość podana jest w bardzo przystępnej formie.

STRETCHING ( ROZCIĄGANIE) – Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzona przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Dzięki regularnemu rozciąganiu ciało staje się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym.

PILATES – System ćwiczeń dążący do uzyskania równowagi mięśniowej w ciele. Spokojne, połączone z odpowiednim oddechem bardzo precyzyjnie wykonywane ćwiczenia poprawiają siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni, jednocześnie pozostawiając je smukłe i długie. To trening dla każdego bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Rezultatem tych ćwiczeń są silne mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa. Następuje zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni i bólów kręgosłupa, lepsza postawa, balans i koordynacja oraz obniża się ryzyko urazów.

TRAMPOLINY – to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

BOOT CAMP ćwiczenia wykonuje grupa osób, a za ich przebieg odpowiada trener, który układa plan zajęć tak, by każdego dnia powtarzać poznane ćwiczenia, urozmaicać je lub zwiększać liczbę powtórzeń. To rodzaj aktywności dla osób wytrwałych, zdeterminowanych, lubiących przygody i adrenalinę.