ABT – zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Ćwiczenia poprzedzone są rozgrzewką (również z użyciem stepu), kończą się 5 minutowym stretchingiem.

TBC -zajęcia o charakterze wytrzymałościowo – wzmacniające. Rozpoczynają się choreograficzną rozgrzewką po której następują ćwiczenia z wykorzystaniem piłek, hantli, gum i stepów. Ćwiczenia w pozycjach stojących, podpartych oraz pozycjach leżących. Zajęcia te charakteryzują się dużą ilością powtórzeń tych samych ćwiczeń, które są przeplatane elementami cardio. Trening kończy się około 10 minutowym stretchingiem. Odmiana zajęć, które zwiększają wydolność organizmu, przyspiesza spalanie tłuszczu, poprawia koordynację ruchową. Przeznaczone ćwiczenia dla osób średnio zaawansowanych, w każdym wieku.

ZDROWY KRĘGOSŁUP – to trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wyrównywaniu napięć mięśniowych. Odciążenie kręgosłupa, jego stabilizacja oraz silne mięśnie grzbietu – to główne zalety zajęć. Na skutek często przyjmowanej pozycji siedzącej, narażamy kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia. Ich następstwem są dokuczliwe bóle pleców. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń pozwala złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu. To znakomita przeciwwaga dla siedzącego trybu życia.

CROSSFIT – trening, który skierowany jest do każdego, zarówno do amatorów sportów, chcących tylko zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym sportowy styl życia pozwala nie tylko dbać o figurę, ale wpływa na sposób spędzania wolnego czasu. Crossfit jest uniwersalnym programem, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.

FITNESSMEN – to zajęcia rozpoczynane krótka rozgrzewką po czym następuje podział na grupy i przejście na stacje na których ćwiczymy każdy element swojego ciała najczęściej przy użyciu sprzętu. Każda z grup wykonuje przez określony czas jedno ćwiczenie na swojej stacji, po czym ją zmienia. Po zakończeniu całego obwodu następuje krótka przerwa podczas której instruktor wyjaśnia kolejne ćwiczenia na następny obwód. Na tego rodzaju zajęciach ćwiczy całe ciało.

BUP ( brzuch, uda, pośladki )-zajęcia przeznaczone dla osób, którym zależy na kształtowaniu i modelowaniu dolnych partii mięśniowych. Są to nieskomplikowane ćwiczenia, z dużą liczbą powtórzeń na takie grupy mięśniowe jak: brzuch, pośladki i uda. Na tych zajęciach pracujemy nad jędrnym ciałem oraz harmonijnym wyglądem mięśni.

GYM BALL– zajęcia z wykorzystaniem piłek o średnicy 65 i 75 cm, niezwykle bezpieczne, skutecznie wyszczuplające, modelujące i rozciągające całe ciało. Głównym celem zajęć jest wzmocnienie mięśni posturalnych, które są odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, a także wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków i ud.

PILATES – System ćwiczeń dążący do uzyskania równowagi mięśniowej w ciele. Spokojne, połączone z odpowiednim oddechem bardzo precyzyjnie wykonywane ćwiczenia poprawiają siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni, jednocześnie pozostawiając je smukłe i długie. To trening dla każdego bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Rezultatem tych ćwiczeń są silne mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa. Następuje zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni i bólów kręgosłupa, lepsza postawa, balans i koordynacja oraz obniża się ryzyko urazów.

TRAMPOLINY – to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.